Jak szybko dostać kredyt samochodowy

Szybki kredyt samochodowy w 3 krokach

Pierwszy krok to złożenie internetowego wniosku.
Zakładamy, iż chcecie Państwo skorzystać z bogatej oferty kredytowej naszego centrum finansowego. Pomagamy przede wszystkim w kredytowaniu zakupu samochodów.

Dla potrzeb zainteresowanych klientów, na naszej stronie internetowej został umieszczony specjalny

WNIOSEK – online

Po wypełnieniu stosownego wniosku, dedykowany doradca finansowy kontaktuje się z potencjalnym kredytobiorcą i omawia szczegóły oferty. Można też zadzwonić bezpośrednio na infolinię pod numer 801 000 953.

Co. FINANCE gwarantuje szybką i uproszczoną procedurę kredytową. Nie jest ważne miejsce zamieszkania, gdyż doradcy z Centrum Obsługi Finansowej są do dyspozycji klientów w całym kraju.

Drugi krok-podpisanie umowy kredytowej
Po zapoznaniu się z ofertą oraz wysłaniu wniosku on-line, przychodzi czas na spotkanie z doradcą finansowym. Klienci mogą liczyć na pełną pomoc w zakresie kompletacji dokumentów. Natomiast po przyznaniu kredytu na załatwienie spraw związanych z zarejestrowaniem i ubezpieczeniem pojazdu.

Trzeci krok- odbiór samochodu
Ostatni i najprzyjemniejszy krok to odbiór wymarzonego auta.

One Comment

  • Skorzystałem z tego formularza, skontaktowała się ze mną miła pani, która przedstawiła mi kilka ciekawych propozycji dotyczących kredytu na samochód. Jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji, ale to tylko kwestia dni…

Comments are closed.