Hyundai na kredyt

Auta marki Hyundai są bardzo lubiane przez polskich kierowców. Kluczowe cechy to  stosunkowo niskie ceny zakupu aut, niewielkie koszty części zamiennych, ale również niewielka wadliwość. Marki tego koncernu jakie najczęściej można spotkać na polskich drogach to przede wszystkim Coupe, Tucson, Accent, czy Atos. Czy koncern oferuje swoje auta w kredycie?

Hyundai nie posiada dedykowanego banku, tak więc klient może skorzystać z kredytu, ale udzielonego przez tradycyjne banki.  Dla klienta o przeciętnej zdolności kredytowej nie będzie problemem otrzymanie środków na auto tej marki. Biorąc pod uwagę auta używane, model Hyundai Tucson z 2006 roku można kupić już za 30 tysięcy złotych. Takie kredyty udzielane są we wszystkich bankach, które posiadają w ofercie kredyt samochodowy. O czym musicie pamiętać? Oczywiście o zdolności kredytowej – stałej umowie o pracę, która obowiązuje od pewnego okresu. Kolejna kwestia to dokumenty niezbędne do kredytu, czyli choćby faktura VAT potwierdzająca zakup, jak również dowód rejestracyjny i karta pojazdu. Na tej podstawie bez większych problemów otrzymacie kredyt na konkretne auto marki Hyundai.

2 Comments

  • Hyundai na kredyt? Te samochody są tak tanie, że można je po prostu kupić za gotówkę. Po co przy takich ofertach kredyty? Nie widzę w tym większego sensu…

  • Wnioskujemy o kredyt na Hyundaia, ale ciężko jest. Auto ma 8 lat no i wiecie… Zależy nam na tanim kredycie z długim okresem spłaty. Znacie taki?

Comments are closed.