Posted by admin1 on Lipiec 31, 2017 in Ciekawostki with No Comments


Leasing zwykle wiąże się ze sporym zobowiązaniem spłacanym co najmniej kilka lat. Warto zatem zadbać, by koszt ten był dla nas jak najlżejszy. Wybór firmy leasingowej nie jest jednak łatwy. Przede wszystkim nie ma na rynku czegoś takiego jak najtańsza firma. Każda kalkulacja i każdy przypadek rozpatrywany i wyceniany jest indywidualnie. Read the rest of this entry »

Posted by zypolek on Marzec 30, 2012 in Ciekawostki with 3 komentarze


Koniec miesiąca jest jednoznaczny z pojawianiem się kolejnych rankingów kredytów. Tym razem pora na przeanalizowanie tego, jakie kredyty samochodowe w tym miesiącu, proponowały nam banki. Większych zmian w stosunku do poprzedniego miesiąca nie ma, chociaż warto bliżej przyjrzeć się ofercie. Read the rest of this entry »

Posted by zypolek on Marzec 28, 2012 in Ciekawostki with 2 komentarze


Jak wynika z raportu przygotowanego przez Open Finance, aż o ¼ zmniejszył się rynek kredytów samochodowych w ostatnim kwartale 2011 roku. Wtedy właśnie udzielono ich zaledwie 17 tysięcy, a ich łączna wartość wynosiła 755 milionów. Read the rest of this entry »

Posted by zypolek on Marzec 23, 2012 in Ciekawostki with 5 komentarzy


Polskie banki dają możliwość kredytowania również samochodów, które zostały sprowadzone zza granicy. Zakup takiego samochodu wymaga jednak dopełnienia szeregu formalności, aby wszystko było przeprowadzone zgodnie z polskim prawem. Read the rest of this entry »

Posted by zypolek on Marzec 22, 2012 in Ciekawostki with 4 komentarze


Chevrolet to doskonale znana na całym świecie marka, która jednak w Polsce nie jest jeszcze tak popularna. Wprawdzie auta marki Chevrolet nie są drogie, ale mimo wszystko marka nie wybudowała sobie jeszcze aż tak uznanej pozycji. Niemniej jednak liczba samochodów tego koncernu, jaką widzimy na polskich drogach zwiększa się z roku na rok. Read the rest of this entry »

Posted by zypolek on Marzec 21, 2012 in Ciekawostki with 3 komentarze


W chwili obecnej oprocentowanie kredytów samochodowych osiąga minimalne wartości w historii. Sytuacja taka wynika z wielu kwestii, ale przede wszystkim należy tutaj powiedzieć o malejącej liczbie transakcji do jakich dochodzi na rynku samochodowym, a także dużej konkurencji pomiędzy bankami. Na jakie oprocentowanie mogą teraz liczyć klienci? Read the rest of this entry »

Strona 1 z 912345...Ostatnia »